Šestý ročník veletrhu Ptáček

Zítra 25.4.2018, se na Brněnském výstavišti slavnostně zahajuje již šestý ročník instalatérského a koupelnového veletrhu pořádaného firmou Ptáček.

 

 Velkoobchod Ptáček a.s. má dnes již celorepublikovou působnost, s jeho přítomností je obeznámen snad každý profesionál v oboru instalatérství, vytápění, sanity a v současnosti i realizací koupelen, jeho začátky ho však vážou k Brnu, kde má také hlavní sídlo.

První dva dny veletrhu jsou vyhrazeny pro odborníky, technology, obchodní zástupce ap. kdy je potřeba si návštěvu dopředu zarezervovat -(oficiální web),

zbylé dva dny, z celkem 4 dny trvající akce, jsou přístupné i široké veřejnosti se zájmem o širokou paletu prezentací: od nejmodernějších technologií transportu a uchování rozličných médií, jejich úprava a ohřev, přes nejnovější trendy zařizovacích předmětů a celých koupelen, až po alternativní způsoby vytápění a získávání energie. 

Pro podrobnější informace můžete navštívit stránky firmy Ptáček.

Ze sektoru ochranných pracovních pomůcek, našich oblíbených pracovních rukavic a podobných, zde asi moc neuvidíme, přesto si myslíme, že jsou si tyto oblasti spřízněny, a proto naviděnou na veletrhu!