Žáruvzdorné pracovní rukavice Ovenbird 27

Kód: 137031-10
9 hodnocení
Značka: Červa
422,29 Kč 349 Kč bez DPH
Skladem 2-3 dny

Pracovní rukavice ze dvou vrstev speciálních materiálů proti kontaktnímu teplu. Kevlar. Max. teplota do 350 °C. Vel. 10"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rukavice odolné vysoké kontaktní teplotě ,ze dvou vrstev speciálních materiálů Nomex® (85%) a Kevlar® (15%) na povrchu, a 100 % bavlnou® uvnitř. Ochrání před kontakním teplem do 350 °C podle EN normy. 

Nejpopulárnější rukavice tohoto zaměření. Jsou pružné a dobře se přizpůsobí tvaru každé ruky. Jsou prodyšné a neprořezné do úrovně 2. Jejich typické využití je při manipulaci poblíž ohně a nebo materiálů s vysokou kontaktní teplotou, hodí se však i do kuchyní a domácností, oproti běžným kuchyňským chňapkám mají několikrát delší životnost, a tak skvělou izolaci proti žáru, že rozdíl poznáte hned při prvním použití, okamžitě si zvyknete na pohodlnou manipulaci s rozpáleným plechem bez stresu. Navíc rukavice lze zaměňovat pravou za levou, jsou oboustranné, skvělé pokud potřebujete používat pouze jednu ruku.

Typické využití těchto rukavic je v automobilovém průmyslu, výrobě elektronických součástek, gumárenský průmysl, plastikářský průmysl a recyklace, případně na některé stavební práce nebo v pekárnách.

Výhody:

  • Ochrání až do 350°C
  • Dlouhodobá životnost
  • Velice pohodlné
  • Prodyšné vůči potu
  • Výhodná cena
  • Oboustranné

 

 

Velikost 10" . Celková délka je 27cm, vnější šířka přes hřbet ruky je 12 cm

 

EN388: 144XC

EN407 (433X3X)